KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252929
nr 1425 2929
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Parklandskap, Signerad, oramad. Olja på duk, 58x65
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:27:55
16/10 20:19:13
200 kr
17/10 14:46:22
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg